Kategorie
Outdoor

Latarka o wyjątkowej mocy olight s2 baton xm-l2

Latarka to jeden z akcesoriów, bez którego trudno obejść się w podróży, a czasem również na co dzień. Od jej parametrów zależy nie tylko jakość, ale i długość świecenia, co ma niebagatelne znaczenie, np. na szlaku turystycznym. Takie możliwości daje latarka olight s2 baton xm-l2.

Zasięg światła do 142 metrów

Latarka olight s2 baton xm-l2 jest niezwykle wydajna, co zapewne docenią osoby, które poszukują mocnych i dających długie oraz silne światło akcesoriów. Wydajna dioda w tym modelu pozwala na zasięg światła nawet do 142 metrów. Może być stosowana zarówno na baterie, jak i akumulator. Jest niewielkich, i co za tym idzie, również bardzo poręcznych rozmiarów, a liczne funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że jest bardzo wygodna w użytkowaniu.

Praktyczne i zaawansowane technicznie rozwiązania

latarka olight s2 baton xm-l2 w rękuMożemy do nich zaliczyć przede wszystkim zaawansowaną elektronikę, która chroni diodę przed przegrzaniem, obniżając moc latarki w razie zbyt wysokiej temperatury. Poza tym latarka posiada również inne praktyczne funkcje, które wpływają na jej komfortowe użytkowanie, np. wytrzymała i szczelna obudowa, która pozwala na zanurzenie w wodzie i chroni przed upadkami z wysokości, funkcja timera, przyciski z blokadą chroniące przed włączeniem się latarki w plecaku czy kieszeni, a także dodatkowy magnes, który pozwala na przyczepienie latarki do metalowych elementów, dzięki czemu może ona pełnić funkcję lampy. Są to dodatki, z których na co dzień być może się nie korzysta, ale są bardzo przydatne w sytuacjach bardziej ekstremalnych.

Nie jest to sprzęt który kupimy w każdym sklepie, nawet tym specjalistycznym, warto więc odwiedzić sklep internetowy hobby4men, gdzie latarka olight s2 baton xm-l2 jest dostępna w rozsądnej cenie.